firemní prezentační video

Firemní prezentační videa – ukázky:

i

Video vypráví příběhy

Chcete představit svou firmu na veletrhu, na svém webu, nebo na konferenci? Zaujměte zákazníky, partnery, nebo nové zaměstnance. Povyprávějte příběh Vaší firmy. Protože každá firma má svůj příběh.

Video je lepší než text

VIDEO je jako doporučení od spokojeného zákazníka, řekne o vás to hezké. Video působí na více smyslů než ostatní média. 82 % veškerého datového přenosu internetu tvoří videa. Firemní video je vaše vizitka.

s

Buďte zatraceně efektivní

Natočíme takové video, které Vás vyobrazí tak jak vy potřebujete, osloví ty, které vy chcete, a splní účel, který vy požadujete. Z natočeného materiálu pak můžeme vytvořit třeba upoutávky na sociální sítě.

Co je firemní video produkce?

Jde o natáčení firemních videí pro korporace, průmyslové podniky a strojírenské firmy. I ta nejobyčejnější hala může vypadat dobře, pokud víte, na co se zaměřit. Záběry z dronu zase Vaše video oživí a zatraktivní. Vytvoříme „nemožné na počkání, zázraky do tří dnů.“ Natočíme pro Vás od propagačních firemních videí, přes nábory, instruktáže a školení, až po manažerské medailonky.

Články k tématu: Firemní prezentační videa

Co nesmí být ve firemním videu

Jak natočit firemní video

Videa pro PS Brno 

Natáčení v Siemens Energy

Natáčení v BHS Tachov

Manažerský medailonek

Video „elevator-speech“ – představte se do minuty. Řekněte kdo jste, co děláte, jaká je Vaše vize, anebo poslání. Co je Vaše práce a proč ji děláte. Zkrátka využijte svoji minutu naplno. Manažerský medailonek pak můžete využít jako své představení na sociálních, nebo profesních sítích, na konferencích a veletrzích. Můžete jej samozřejmě zaslat obchodnímu partnerovi, anebo sdílet pobočkám v rámci korporátu. Manažerský medailonek Vám usnadní život.

KOMU SE MŮŽE HODIT FIREMNÍ VIDEO

Malé či velké podniky a korporáty, které chtějí ukázat co vybudovaly. Své technologie, areály, vybavení, prostředí, kolektiv, nebo kombinaci všeho. Zkrátka mají něco velkého za sebou (nebo před sebou) a chtějí to ukázat světu.

S ČÍM VÁM VIDEO POMŮŽE

Videem ukážete světu přesně to, co ukázat chcete. Představíte se obchodním partnerům, zaujmete zákazníky, a vypíchnete to co je pro Vás podstatné. Díky našim zkušenostem, to bude vždy vypadat skvěle.

CO BUDE VÝSLEDKEM

Za pomoci poutavé grafiky, motion grafiky nebo také vizuálních efektů (filmových triků). Díky kvalitní technice a spolehlivým odborníkům za kamerou, dostanete skvělé video, které o Vás vypoví to nejlepší. Při správně nastavené online kampani, oslovíte tisíce lidí.

Video můžete mít až v 70 jazykových mutacích.

Konkrétní případové studie

Podívejte se na konkrétní kampaně, které jsme tvořili pro jednotlivé firmy. Od videa, přes fotografie a grafiku.

Co všechno vám můžeme nabídnout

Záběry ze země i z dronu.

Záběry klasickou kamerou.

Grafiku a infografiku.

Motion grafiku.

Hlas na pozadí – voice over.

Vizuální efekty.

Epickou hudbu.

Překlad až do 70 jazyků.

YouTube

Navštivte náš YouTube kanál a v klidu vybírejte.

Napište nám, jsme tu pro Vás