Náborové video

Ukázky náborových videí

i

Náborové video odpovídá na otázky

Bude se mi ve firmě líbit? Chci tam pracovat? Oslovila mě atmosféra firmy? Jsou tam fajn lidé? Jaké je tam prostředí? Co firma zaměstnancům nabízí?

Zacílíte na ty pravé lidi

Atmosféra, činnosti, prostředí – to všechno osloví potenciálního zaměstnance. Ten správný se Vám následně ozve. Pokud s ním Vaše video rezonuje, bude pro Vás ten pravý.

s

Využijte video na maximum

Z natočeného materiálu vytvoříme nejen náborové video, ale i krátké spoty, fotografie nebo posty na sociální sítě.  Využijte potenciál videa naplno.

Články na téma: Náborová videa

Co musí být v náborovém videu

Jak děláme náborová videa

KDO VYUŽIJE NÁBOROVÉ VIDEO

Firmy, které shání zaměstnance a nemají čas na desítky dotazů uchazečů, a na kandidáty, kteří nesouzní s kulturou nebo prostředím firmy. Náborová videa využijí hlavně ti, kteří chtějí pracovat efektivně, rychle, flexibilně a moderně.

S ČÍM VÁM VIDEO MŮŽE POMOCT

Náborové video představí Vaši firmu kandidátům, dle Vašich potřeb. Odpoví na jejich základní otázky: Jak to u Vás vypadá. Jaká je u Vás atmosféra. Co očekáváte a co nabízíte uchazeči.

CO BUDE VÝSLEDKEM

Výsledné video může být hrané, nebo prezentační. Doplněné o infografiku, rozhovory se zaměstnanci, titulky či o hlas na pozadí. Důležité je, aby přesně vyjádřilo myšlenku a oslovilo ty, které potřebujete.

Video může mít titulky, nebo voiceover v cizím jazyce. Podle Vašeho cílení.

Case studies

Podívejte se na konkrétní kampaně, které jsme tvořili pro jednotlivé firmy. Od videa, přes fotografie a grafiku.

YouTube

Navštivte náš YouTube kanál a v klidu vybírejte.

Napište nám, jsme tu pro Vás