Fotografie a videa z dronu

Ten nejkrásnější pohled

Romantika až na půdu. Pokud chcete zachytit opravdu to nejkrásnější na Vašem pozemku, pak záběry z dronu jsou jasná volba. Ještě nikdy nikdo nelitoval, a záběry z dronu všichni milují.

Krajina, obce, areály a továrny

Pokud jste si někdy mysleli, že dron je jenom pro krajinky, pak jste na velikém omylu. Města, hrady, zámky, resorty, hotely ale i továrny můžou vypadat z dronu skvěle.

Propagační materiály z dronu

Z natočeného materiálu vytvoříme kvalitní fotografie, v rozlišení 4K, které lehce využijete na plakáty, potisky, obrazy, obálky časopisů, nebo jako ilustrační fotografie do katalogů.

Zajímavosti o dronech a dronování

Začátky létání s dronem – jak na to

Létání s dronem 2. část

Létání s FPV dronem

Jaký dron vybrat

Povolení ke vzletu dronu

KDO OBVYKLE POPTÁVÁ ZÁBĚRY Z DRONU

Všichni ti, kdo potřebují vyfotit nebo natočit svoji nemovitost z výšky. Ukázat velikost areálu, krásu prostředí nebo komplexnost objektu. Hodí se pro realitní záběry, nebo pro prezentaci na webové stránky.

K ČEMU ZÁBĚRY VYUŽIJETE

Fotografie a videa z dronu jsou maximálně efektní a každý je zbožňuje. Díky nim zaujmete jakéhokoliv diváka, nebo zákazníka. Můžete je použít na webovou prezentaci, do letáků, nebo katalogů.

CO BUDE VÝSLEDKEM

Fotografie nebo záběry ve vysoké kvalitě. K natáčení a focení máme několik typů dronů a zkušené, licencované piloty. Dbáme na bezpečnost a pravidla stanovená Úřadem civilního letectví. Naši piloti již mají nalétány desítky hodin a odfoceny tisíce záběrů, takže získáte kvalitní a estetický materiál, který využijete na všech platformách.

Case studies

Podívejte se na konkrétní kampaně, které jsme tvořili pro jednotlivé firmy. Od videa, přes fotografie a grafiku.

YouTube

Navštivte náš YouTube kanál a v klidu vybírejte.

Napište nám, jsme tu pro Vás