Firemní video OKdron

JAK NA FIREMNÍ VIDEO?

JE VIDEO DŮLEŽITÉ?

Jste úspěšnou firmou, máte skvělý produkt a poskytujete profesionální služby. Svému zákazníkovi chcete ukázat jak produkt, tak moderní sídlo firmy, kvalitní vývoj a inovativní výrobní prostředí. Potenciálnímu zaměstnanci zase ukázat moderní pracovní prostředí, benefity a prestiž práce pro vás. K tomu se dnes nejčastěji používá web, billboardy, reklama v rádiu a neodmyslitelně video.

Firemní video je především vizitkou a živou prezentací, kterou ukážete to nejlepší z vaší firmy, doplníte příběhem, podkreslíte emocemi. Video často předchází prvnímu podání ruky a vzájemnému představení. Stejně jako vizitka, video reprezentuje firmu i produkt. Často je video první informací, která se k potenciálnímu zákazníkovi dostane (např. z webu). Vytváří tedy první dojem o vaší firmě, případně doplňuje obchodní jednání nebo konferenci.

JE POTŘEBA DBÁT NA KVALITU?

Firemní video je tedy především Vaším obchodním zástupcem a prodejním kanálem. Zákazník se bude rozhodovat na základě informací, dojmů a emocí, které o vás bude znát. A často se jich nejvíce dozví právě prostřednictvím videa.

Video musí být tedy nejméně tak kvalitní, jaká je prezentace obchodního ředitele. Neboť video je často první věc, ze které o vás zákazník něco zjistí. Podle něj, srovnáním s konkurencí, se rozhodne, zda nejdříve osloví vás, nebo někoho jiného z oboru. Video tedy často předchází prvnímu kontaktu, a rozhoduje o tom, zda k prvnímu kontaktu dojde.

A od toho jsme tu my, abychom společně s vámi připravili takovou prezentaci, která zákazníka nejen navede k prvnímu kontaktu, ale přesvědčí ho tak, že si řekne „s těmi chci pracovat a už se na to těším“.

OKdron_video Kaňák
JAK VZNIKÁ VIDEO?

1. příprava
2. natáčení
3. střih a grafika
4. revize
5. umístění na web, realizace reklamních kampaní, cílení zákazníka.

PŘÍPRAVA

Účelem videa je oslovit toho správného zákazníka, těmi správnými informacemi. Společně tedy nejdříve prokonzultujeme komu má být video určeno, jaké jsou vaše úspěchy, v čem vynikáte a co chcete prezentovat. Budeme se snažit co nejvíce porozumět tomu, jak vaše výroba funguje, abychom se mohli vcítit do potenciálního diváka a video naplánovat tak, aby v něm bylo to, co ho zajímá nejvíce.

Připravíme scénář a konečný rozpočet, abyste jej mohli schválit nebo změnit a přesně věděli, jaká bude vaše investice.

Ve všech fázích jsme Vám stále k dispozici ke konzultacím, novým nápadům vylepšením prezentace.

NATÁČENÍ

Po odsouhlasení scénáře se dohodneme na vhodných termínech a natočíme záběry podle navrženého a odsouhlaseného scénáře. Natáčet můžete po celou dobu s námi, a naopak pokud nemáte kapacity, fungujeme zcela samostatně.

STŘIH A GRAFIKA

Jakmile máme natočené veškeré potřebné materiály, video sestříháme, vytvoříme animace (loga, mapy, infografiky, high-tech prvky) a zašleme vám video ke komentářům.

REVIZE

V této společně s vámi dokončujeme konečnou podobu videa. Pokud se rozhodnete, že ve videu např. chybí nějaké zásadní informace, dotáčíme nebo doplňujeme grafiku.

OKdron nábor
UMÍSTĚNÍ NA WEB, REALIZACE KAMPANÍ, CÍLENÍ NA ZÁKAZNÍKA

V okamžiku, kdy si odsouhlasíme finální podobu videa, exportujeme různé verze dle potřeby použití – web, Facebook, YouTube, Instagram. Dále vám můžeme navrhnout a realizovat reklamní kampaně na uvedených obchodních kanálech.

Zajímá-li Vás více, napište nám, nebo zavolejte pro konzultaci. Těšíme se na vás.

Náš zkušený tým, Vám pomůže a poradí s čímkoliv. Stačí se nám ozvat.