O nás

Naše videa jsou tak dobrá, jako lidé, kteří je tvoří.

A tak to je. Náš tým, se skládá ze samých zkušených a ochotných lidí, kteří Vám vyjdou vstříc. Je pro nás důležité, abyste byli spokojeni.

Eva

Eva

CEO

 

Eva je ta, která s Vámi komunikuje. Vždy s úsměvem odpoví na Vaše otázky. Jejím velkým životním vzorem je Tomáš Baťa. Snaží se jeho životní a pracovní filozofii uvádět do praxe i u nás v OKdronu. A tak se nyní musíme všichni povinně usmívat, otužovat se a budovat sami sebe.

Když nepracuje, hraje na kytaru, a miluje scifi. Patří k fanouškům „Trekies“. Tak žijte dlouho a prosperujte 🖖🏻

Lukáš

Lukáš

Jednatel společnosti

 

Lukáš je mozek naší firmy. Vyzná se v natáčení, v editaci videí, 3D modelování, umí pilotovat a natáčet z dronu, rozumí technologiím jako je virtuální s rozšířená realita. Lukáš je ten, kdo poradí, která technologie je nejlepší, a co bude pro zákazníka nejvýhodnější. Umí najít řešení na jakýkoliv problém.

Ve svém volnu jezdí závodně na motorce enduro, a v létě tráví čas u moře na kiteboardingu.

Michaela

Michaela

Marketingová ředitelka a guru

 

Studovala ve Zlíně a Nottinghamu, a má mnohaleté zkušenosti jak s B2B obchodem, tak i s marketingem. Pevnou rukou řídí a usměrňuje naše marketingové snažení. Má skvělé nápady a vždycky dobře poradí.

Marek

Marek

Certifikovaný pilot dronu, kameraman a fotograf - Praha

 

Jeho záběry najdete v klipech herce a hudebníka Guye Pearce, ve filmu Ženy a život, v seriálu TV Prima Polda, v dokumentární sérii německé televize ZDF „37°“ či v nezávislém amatérském filmu Převaděč. Podílel se na natáčení cestovatelského dokumentárního cyklu Srdcaři vysílaného na Prima ZOOM a záběry si objednal do své série „Europe from above“ také National Geographic.

Je velkým milovníkem Star Wars. A síla jej stále provází.

Vojta

Vojta

Certifikovaný pilot dronu, kameraman a fotograf - Brno

 

Vojta je zkušený pilot dronu, který dlouhé roky spolupracoval s Českou Televizí a natáčel pro ně dronové záběry, hned do několika typů pořadů. Každý zákazník na něm oceňuje jeho zkušenosti a vstřícný přístup. Vždy rád pomůže, poradí a natočí to nejlepší, co je aktuálně možné.

Vojta je sportovec a jak už to v kameramanské branži chodí, je zkušený horolezec. Zajímá se o zdravý životní styl a životosprávu.

Pavel

Pavel

Kameraman a režisér

 

Pavel je kameraman s obrovským citem pro kompozici a detail. Natáčení je jeho obrovský koníček. Proto neustále hledá způsoby, jak být ještě lepší, jak vytvořit záběr ještě dokonalejší a jak udělat výsledné video doslova uměleckým dílem. Pokud Vás baví, to co děláte, pak to děláte dobře.

Pavel je také aktivní horolezec, kytarista a velký milovník přírody.

Jirka

Jirka

3D generalista, 3D designer s přesahem do DTP grafiky

 

Jirka je náš odborník na 3D modelování. Obecně se zaměřuje na audiovisuální tvorbu s prioritou na kvalitu obsahu a sdělení, až poté na formu. Má rád pestrost a nadšeně se pouští do nových a nových výzev.
Zastává motto: „Dobrá domluva, půl práce hotovo.“

Baví ho focení. Amatérsky se věnuje astronomii a občas píše povídky do šuplíku. A má králíka. 🐰

Sergej

Sergej

2D a 3D animace, grafický design, infografika, motion grafika, vizuální efekty

 

Sergej je hotový kouzelník. Umí doplnit video o neuvěřitelnou infografiku, motion grafiku a vizuální efekty. Z úplně obyčejného stroje se tak stane neuvěřitelně hi-tech záležitost. Sergej je trefa do černého, pokud potřebujete oživit vizuál Vaší firmy. Je spolehlivý a vždycky přijde se skvělým nápadem.

Ve volném čase skládá hudbu, hraje na kytaru a věnuje se svým dětem.

Spolupracujeme

icebreakers
Marketing Partners
Kamarádský web
Origami účetnictví

https://icebreakers.cz Technologické studio

https://marketingpartners.cz Marketingová agentura

https://kamaradskyweb.cz Tvorba webů, webdesign

https://origamiucetnictvi.cz Vedení účetnictví

Zdravíme!

Žádná otázka není hloupá. Žádný požadavek není nesmyslný. Napište nám a my se Vám nejpozději následující pracovní den ozveme zpět. Probereme spolu možnosti a najdeme to nejlepší řešení pro Vás.