Ukázka náborového videa pro společnost BHS zaměřená na spokojenost pracovníků.

Ukázka videa zaměřená na technologie, a firemní filozofii.

Zdravíčko!

Pošlete nám poptávku nebo dodaz. Už se na Vás těšíme.

V případě objednávky do konce září 2022, získáte zcela zdarma, jako dárek od nás, manažerský medailonek.

O medailonku se dozvíte víc níže.

  něco navíc...?

  Při objednávce do konce srpna 2022, přidáme k Vašemu náborovému videu manažerský medailonek, zcela zdarma.

  Manažerský medailonek využije kdokoliv z managementu, jako své představení na profesní sítě, v rámci komunikace s  obchodními partnery, nebo třeba při seznamování v rámci korporátu a poboček.

  i

  Náborové video odpovídá na otázky

  Bude se mi ve firmě líbit? Chci tam pracovat? Oslovila mě atmosféra firmy? Jsou tam fajn lidé? Jaké je tam prostředí? Co firma zaměstnancům nabízí?

  Zacílíte na ty pravé lidi

  Atmosféra, činnosti, prostředí – to všechno osloví potenciálního zaměstnance. Ten správný se Vám následně ozve. Pokud s ním Vaše video rezonuje, bude pro Vás ten pravý.

  s

  Využijte video na maximum

  Z natočeného materiálu vytvoříme nejen náborové video, ale i krátké spoty, fotografie nebo posty na sociální sítě.  Využijte potenciál videa naplno.

  Firemní video OKdron

  K náborovým videím se poslední dobou obrací čím dál více firem. Může za to nízká nezaměstnanost, náročnější získávání opravdu kvalitních pracovníků, potřeba zviditelnění firmy ale také to, že si zaměstnanci mnohem více vybírají, kam půjdou pracovat. Jsou zkrátka náročnější – co si budeme povídat.

  Každá firma přistupuje ke svému náboru a náborovému videu jinak. Jedna chce působit seriózně, a proto nechá natočit záběry celé firmy, moderních strojů a automobilového parku

  Jiná se zase soustředí na spokojené zaměstnance, na jejich slova o tom, jak jsou ve firmě dlouho a proč.

  Správné video, by v sobě mělo mít obojí. Jak prvek pracovního prostředí, tak i osobní zkušenost a doporučení.

  Video by mělo oslovit a zaujmout cílovou skupinu, a mělo by potenciálním pracovníkům odpovědět, na jejich nejčastější otázky.

  Před natáčením videa si tedy udělejte průzkum:

  Kdo je Vaše cílová skupina? Koho nejčastěji hledáte? Na co se ti správní uchazeči nejčastěji ptají? Co je nejvíce u pohovoru zajímá? Co je Vaše silná stránka? Proč u Vás lidé zůstávají pracovat? Z jakého důvodu jsou Vaši pracovníci loajální?

  Pokud si odpovíte na tyto otázky, pak už půjde tvorba náborového videa jako na drátkách. Jsme zvyklí vytvořit s personálním oddělením, nebo managementem scénář, zakomponovat do videa všechny podstatné informace a pak samozřejmě celé video zrealizovat.

  Podívejte se na naše videa a vyplňte poptávkový formulář. Spojíme se s Vámi a společně určitě něco vymyslíme.

   Ozvěte se nám. Rádi Vám pomůžeme.